Що таке Добрий ґрунт?

Добрий ґрунт євангелизм і учнівство (ЄіУ) споряджає послідовників Христа історією Божої надії світу. Світу, в якому існують різні вірування та культури. Ми розробляємо та ділимось ресурсами для служіння, які базуються на біблійному богослов'ї євангелизму та учнівства. Добрий ґрунт ЄіУ завдячує своїй назві притчі про насіння і ґрунти. Насіння - це послання Євангеліє, але як Ісус визначав, де “хороший ґрунт”? Матвій, Марко та Лука використали три різних слова, щоб описати ці події та “хороший ґрунт”.

Як я можу допомогти невіруючому ясно розуміти Євангеліє?

Проповідуючи Євангеліє невіруючому може трапитись таке, що через незнання ним(нею) нічого про Біблію та християнську віру, його світосприйняття може привести до неправильного розуміння термінів чи концепцій, які Ви вживали. Тому важливо пояснити біблійні факти, які необхідні для розуміння Євангелії, щоб запобігти такому “світоглядного шуму” в процесі донесення Євангелії. А тим, хто ясно розуміє ці факти, потрібно пояснити історичний контекст загальної відкупної історії, що проходить крізь всю Біблію.

Історія Надії - це гнучкий в часі ресурс (в плані звуження чи розширення), який допомагає презентувати велику Біблійну історію відкуплення як за 15 хвилин, так і за 20+ годин. Курс створено для євангелізаційних біблійних вивчень один на один, чи в малих групах. Також він буде корисним для навчання віруючих Божого відкупного плану. Курс включає в себе дослідження 40 біблійних подій (20 в Старому Заповіті та 20 в Новому Заповіті) та біблійні карти.


Як я можу допомогти нолвонаверненому християнину триматися Євангеліє?

Євангелизм, як і учнівство є об’єднаним Бого-людським процесом. Істинні віруючі будуть зміцнюватись у вірі як учні Ісуса Христа, тому що Бог оберігає їх. Проте також правдою є те, що Господь обрав нас для того, щоб “зробити учнями”.

Шлях до радості - це базове подальше дослідження, розроблене для того, щоб провести новонаверненого християнина через десять важливих уроків, які охоплюють огляд Божого викупного плану, Хрономіст Життя, захист та впевненість, Біблію, молитву, Святого Духа, особисту святість, свідчення, помісну церкву та Божий план для життя віруючого. Кожний буклет включає в себе набір карток з Біблійними віршами для вивчення напам’ять та відповідні уроки.

Ukraine Twtj Cover

Контакти

Для більш детальної інформації чи для замовлення ресурсів, напишіть нам будь ласка за адресом: Ukrainian@GoodSoil.com.

Додаткові ресурси можете побачити перейшовши за посиланням: GoodSoil.com/Resources.

Join Our Mailing List

Get notices for new products, resources, and training events.

Set your country and language

We will add support for new countries and languages in the future.